ساختمان پیش ساخته

از ویژگی های ساختمان های پیش ساخته دارای طراحی مدرن وخلاقانه است که در مدت زمان بسیار کوتاه چند روزه پس از پیش تولید و انتقال به محل مورد نظر برپا میگردند، بدون نیاز به استادکار است. دیوارها، سقف، پوشش سقف، آبروی آب باران، پنجره های پی وی سی، درب ضد سرقت ورودی، درهای داخلی، تاسیسات برق و لامپ های روشنایی، تاسیسات آب و فاضلاب که بصورت آماده اتصال به شبکه اصلی میباشند، بصورت مونتاژ شده تحویل داده میشوند. در مقایسه با خانه های بتن آرمه که با معماری کلاسیک ساخته میشوند ، خانه های پیش ساخته دارای عمر مصرف طولانی میباشند دارای مزایای خاص است که از همه مهمتر، قیمت مناسب آن میباشد.

برای کسانیکه که آرزو دارند در زمان کوتاهی صاحب خانه شوند خانه های آماده گزینه ی قابل اهمیتی است. خانه ای را تصور نمایید که در مدت زمان کوتاهی پس از تصمیم گیری، مخصوص شما ساخته شود و باز در مدت زمان کوتاهی در مکان مورد نظر شما با جزئیات درخواستی شما بصورت آماده بهره برداری برپا گردد.ساختمان های پیش ساخته بصورت كاملا پيش ساخته بوده و قابليت كاربريهاي متفاوتي مثل خانه مسكوني، ويلاي تفريحي، دفتر كار، اداري، نگهباني، ساختمانهاي آموزشي و يا سرويسهاي بهداشتي را دارد.

ویژگی های ساختمان پیش ساخته:

1-به دليلي پيش ساخته بودن اين ساختمانها نياز به هيچگونه عمليات ساختماني در محل نمي باشد

2-استفاده از ديوارهاي بتني با وزن كم و استحكام بالا

3-داراي سازه فلزي با مقاومت بالا و مقاوت در برابر خوردگي و زنگ زدگي

4-نماي تمام شده سفت كاري ساختمان بتني و داراي سطحي صاف و يك دست

5-قابليت استفاده از انواع پوششهاي موجود جهت نماسازي فضاي داخلي ساختمان مثل انواع رنگ ، گچ برگ ، پي وي سي و تايل

محاسن ومزایایی که ساختمان های پیش ساخته دارند:

1-به دليل پيش ساخته بودن نصب و برپايي ساختمان با سرعت انجام مي شود

2-مناسب براي تمام شرايط محيطي و اقليمي

3-قابليت همسان سازي با هرگونه شرايط آب و هوايي

4-عايق بودن در برابر صدا و حرارت

5-به دليل سبك بودن اين ساختمانها  قابليت نصب روي طبقات فوقاني ساختمانها به منظور ايجاد اضافه بنا را دارد

6-قابليت انجام انواع سيستمهاي سرمايش و گرمايش

در ساختمان های پیش ساخته ایمنی سازه در سطح بالایی قرار دارد. محاسبات سازه ای توسط مهندسین در دفتر فنی انجام شده و توسط مجریان مجرب اجرا میگردد. اجزای حائز اهمیت در محاسبات سازه به دقت در پروژه های معماری منعکس میگردند. از دیوار تا سقف در تمامی مصالح تشکیل دهنده ی ساختمان های کارمُد  از مصالحی که دارای گواهی نامه ی کیفیت میباشند استقاده شده است. پروژه ها مطابق با روند تولید در کامپیوتر طراحی شده در خط تولید کارمُد که دارای آخرین تکنولوژی میباشد با تمام جزئیات بصورت یک به یک تولید میگردند و در مسیر تولید و مونتاژ روند کنترل کیفیت را طی مینمایند لذا از این طریق ایمنی سازه به بالاترین حد ممکن میرسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *