ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دورو کاغذ شرکت ماموت یکی از تولید کنندگان ساندویچ پانل و سایر سازه های اماده نظیر کانکس و … است.این شرکت از سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع تاسیس شد و با گسترش روز افزون و با احداث چندین کارخانه توانست در وسعت مجتمع صنعتی را به 1 میلیون متر مربع افزایش داد.

نمایندگی ماموت با به کارگیری بهترین و جدیدترین تکنولوژی ها و به کار گیری نیروی متخصص و آموزش دیده توانست تبدیل به یکی از شرکت های شناخته شده در عرصه داخلی و خارجی شود و در سال های اخیر درصد بالایی از صادرات کشور را از آن خود کند.

کاربرد های ساندویچ پانل دیواری شرکت ماموت:

از این نوع ساندویچ پنل میتوان جهت پوشش دیوار سوله های ورزشی و صنعتی ، دیوارو اتاق های عمل و آزمایشگاه ها ، کانکس های پیش ساخته و ساختمان های ویلایی و سردخانه ها استفاده کرد.

مزایای ساندویچ پانل دیواری ماموت:

عایق گرما و سرما و رطوبت و صوت
مقاومت در برابر باد ورانش و زلزله
مقاومت در برابر مواد شیمیایی و زنگ زدگی و حشرات موزی
قابل بازیافت و دوستدار محیط
حمل و نقل آسانو سهولت در نصب
بهداشتی و قابل شستشو

مشخصات فنی ساندويچ پانل وکاربرد آن:

1- ساندويچ پانل درضخامتهای مختلف10.8.6.5.4سانتی وعرض مفيد100 و115سانتيمتری درانواع ديواری،سقفی به طول حداکثرتا12متربرحسب سفارش ساخت، درايران توليد ميگردد.
2- جنس پوشش ازورقهای آلوزینگ،گالوانيزه ساده ورنگی میباشدکه اين پوشش می تواند با فويل آلومينيومی و کاغذ مخصوص نيز در يک رو در خصوص نوع کاربرد توليد گردد.
3- فوم ساندويچ پانلها نيز از نوع پلی اورتان يا پلی اورتان (ضد حريق) بوده و نسبت به سفارش ساخت قابل انجام خواهد بود.
4- ساندويچ پانل علاوه بر نسب آسان وسريع،استحکام ،سبکی و زيبايی در تنوع رنگ ،عايق سرما،گرما،صداو رطوبت بوده وبخصوص درمناطق سرد سير وگرمسير و مناطقی که دسترسی به مصالح سنتی آسان نمی باشد مورد استفاده فراوانی دارد.
5- ساندويچ پانل بدليل سبکی در مقابل زلزله صد درصد مقاوم بوده و به همين علت در پوشش ديوارها و سقفهای کارخانجات ،بيمارستان ،مدارس ،اماکن عمومی و منازل با ضريب ايمنی و اطمينان بسيار بالا مورد استفاده قرار می گيرد.
6- ساندويچ پانل ازگروه مصالح ساختمانی است که به دفعات قابل استفاده وبازوبسته کردن می باشد و به همين جـهت در اغلب پروژه ها در صورت نياز بصورت موقت مورد استـفاده قرار گرفته و سپـس در مناطق ديگر مجدداً استفاده می گردد.
7- قابليت استفاده ازساندويچ پانل درساخت خانه های پيش ساخته ازتنوع بالايی برخورداربوده بطوريکه می توان ازدرساختمانهای اداری،سالن کنفرانس،خوابگاههای کارگری ومهندسی، رستوران،نمازخانه وسرويسهای بهداشتی استفاده نمود.
8- جهت نصب ساختمانهای پيش ساخته و سردخانه های بالای صفر و زير صفر از ساندويچ پانل با ضخامتهای مختلف استفاده می گردد.